Demonstracja przeciwko łamaniu wolności badań naukowych i propagowaniu homoseksualizmu na UW

26 kwietnia (poniedziałek), 11:00-13:00

Ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, pod bramą główną Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich, którzy sprzeciwiają się łamaniu wolności badań naukowych i promocji homoseksualizmu na Uniwersytecie Warszawskim na demonstrację.

W związku z oburzającą decyzją Władz Uniwersytetu Warszawskiej, które odwołały międzynarodową konferencję naukową „Homoseksualizm jako ruch społeczny i jego konsekwencje” z udziałem m.in. dr Paula Camerona (miała się ona odbyć w dniu 20 kwietnia br. na Uniwersytecie Warszawskim) chcemy wyrazić głębokie sprzeciw wobec dyskryminacji, jakiej dopuściły się Władze UW.

Jesteśmy zbulwersowani faktem, iż Uniwersytet, który powinien stać na straży wolności badań naukowych, hamuje wszelką działalność studencką jak i jakikolwiek głos naukowy sprzeciwiający się homoseksualnej propagandzie, z drugiej strony natomiast zajmuje się propagandą i promocją działalności środowisk gejowskich. W ten sposób Uniwersytet Warszawski przestaje być ośrodkiem badań naukowych, a staje się rzecznikiem i promotorem jednej z grup społecznego nacisku i manipulacji.

Podjęta przez Władze Uczelni decyzja, jawnie blokująca inicjatywy i działalność studencką, przypomina nam lata komunizmu, kiedy to można było się wypowiadać wyłącznie zgodnie z daną opcją polityczną. Dzisiaj mamy przykład powrotu do tamtych czasów, kiedy Władze Uniwersytetu Warszawskiego pozwalają studentom działać, ale tylko zgodnie z tym, co dyktuje homoseksualna propaganda.

Dlatego też Wszyscy spotkajmy się, już w najbliższy poniedziałek 26 kwietnia br. o godzinie 11.00 pod bramą główną Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) by wspólnie walczyć o wolność badań naukowych oraz zademonstrować sprzeciw społeczny wobec dyskryminujących decyzji Władz Uczelni i promocji homoseksualizmu na Uniwersytecie Warszawskim.

Niech nikogo nie zabraknie. Do zobaczenia!

Organizatorzy:

– Studencki Komitet Na Rzecz Wolności Badań Naukowych
– Krucjata – Młodzi w Życiu Publicznym

Reklamy
Explore posts in the same categories: Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: